
| Parameter | Value |
|---|---|
| Capacitance | 500 pF |
| Voltage Rating (DC) | 26 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Voltage Rating (AC) | 18 V |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Clamping Voltage | 60 V |
| Varistor Voltage | 34.5 V |
| Surge Energy Rating | 400 mJ |
| Peak Surge Current | 120 A |
Stock: 248
Distributors
pcbx
Unit Price$0.23767
Ext.Price$0.23767
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23767 | $0.23767 |
| 10 | $0.19749 | $1.97490 |
| 25 | $0.19749 | $4.93725 |
| 50 | $0.19749 | $9.87450 |
| 100 | $0.19749 | $19.74900 |
| 300 | $0.19749 | $59.24700 |
| 500 | $0.19749 | $98.74500 |
| 1000 | $0.19749 | $197.49000 |
